Terasy a fasády

Terasy - twd SK, s.r.o.
Terasy
Terasy
Odvetraná fasáda - twd SK, s.r.o.
Odvetrané fasády
Odvetrané fasády
Kolekcia dekorov pre kompakty - twd SK, s.r.o.
Kolekcia dekorov pre kompakty
Kolekcia dekorov pre kompakty
Terasy

twd terasy - twd SK, s.r.o.Čo je WOODPLASTIC®?

WPC je moderný ekologický kompozitný materiál zložený z dreva a polyméru, v našom prípade v pomere 60 % drevnej hmoty a 40 % HDPE (High Density PolyEthylen). Hlavnou výhodou materiálu WPC je, že si zachováva tie najlepšie vlastnosti dreva a zároveň eliminuje jeho problémy.

Kvalita a trvanlivosť výrobkov z WPC je daná podielom a vlastnosťami materiálov vstupujúcich do výroby, ich špecifikácia je predmetom patentov a výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja. Rozdiely v kvalite výsledných produktov môžu byť u rôznych výrobcov priepastné.

Výhody realizácie terás s WPC

  • Jednoduchá údržba šetrí váš čas i peniaze
  • Terasy WoodPlastic® sú bezpečné pre Vaše deti
  • WoodPlastic® výrobky sú odolné a stále
  • WoodPlastic® je ohľaduplný k životnému prostrediu
  • Výnimočná kvalita – záruka až 25 rokov


Odvetrané fasády

Odvetraná fasáda - twd SK, s.r.o.Čo je odvetraná fasáda?

Fasáda ako vonkajšia časť budovy je najdôležitejšou súčasťou architektúry. Okrem moderného dizajnu, ktorý dodáva vašim budovám, fasáda zohráva dôležitú úlohu pri odolnosti voči poveternostným vplyvom, dlhovekosti budovy a jej prispôsobovaní rôznym oblastiam podľa zasadenia budovy v krajine.

Odvetrané fasády ponúkajú priestor medzi vonkajšou vrstvou (dekoračným panelom) a vnútornou vrstvou (izoláciou), ktorá umožňuje cirkuláciu vzduchu (vetranie). Vďaka obloženiu s odvetranou fasádou dodáte vašej budove celý rad výhod, vrátane udržiavania teploty a prevencie proti vlhkosti.

Viac informácií nájdete v podkategóriách

sk Slovak
X